VYKUŘOVÁNÍ vykuřovací směs Pohlazení Duše, 20g

Vykuřovací směs Pohlazení Duše má léčivý účinek na zraněnou duši. Okouzlující a sladce balzámová vůně této speicální hojivé směsi vás obalí hřejivým pocitem lásky a tepla, a doslova v mžiku od vás odplaví všechny chmury a starosti. Touto směsí vykuřujte, když se cítíte smutní, rozrušení, unavení a zranění na emocionální úrovni.

Složení: toluánský balzám, benzoe, styrax, levandule, cedr, pomerančová kůra a jiné bylinky
Vykuřování: na uhlíku, plátek mica, pícka, kadidelnice, mušle

 

Můžeme doručit do:
9.10.2023
Skladem (3 ks)
Kód: 17786
159 Kč
duse
Tip

Bolí vás na duši, jste citově zranění, cítite se smutní, znavení, ve stresu, nebo nevíte zrovna kudy kam?

Pak vykuřování speciálně namíchané směsi vybraných kadidel a bylinek je tím pravým lékem. Ztrápeného ducha nese těžce i vaše fyzické tělo, a vy toužíte po lásce a útěše. Dopřejte si chvíli v tichu, uděljete si pohodlí a hýčkejte se léčivou vykuřovací směsí.

Vykuřování této směsi:

- uklidňující, sladce vanilková vůně toluánského balzámu, spolu se styraxem, benzoe a dalšími bylinkami je výrazně balzamická, utěšující, hojivá a harmonizační
- léčí citová zranění, traumata, strachy, stres, úzkosti, obavy, napětí, emocionální nerovnováhu, depresi
- odplaví z vás chmury a starosti
- ztiší mysl a zahrne vás láskyplným ochranným závojem
- budete se cítit klidnější, uvolněnější, silnější, dodá vám naději a světlo do dalšího život

 

Tip pro vykuřování této směsi:

Najděte si nějaké klidné místo, kde Vás nebude alespoň dvacet minut nikdo rušit. Vypněte telefon, pohodlně se usaďte a naslouchejte vaším pocitům. Užijte vůni kouře z drahocených substancí jako léčivého prostoru, ve kterém litujete svých zranění a bolestí, jako prostoru, který vám je pomůže integrovata přijmout jako součást vašeho života. Vezměte sami sebe do náruče - kouř to udělá také, pokud si do něj lehnete, jako do teplého ochranného roucha. U toho si nahlas vyslovte níže uvedenou mantru. Po skončení použijte zvonečku, aby jste se přivolali ze světa vašich pocitů opět do reality. Doporučujeme se posléze i uzemnit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: