SAVON DE LISOLEIL neboli "mýdla z Lysolají"

Značka luxusních designových ručně vyráběných mýdel Savon de Lisoleil (Mýdla z Lysolají) vznikla v roce 2016 jako malá rodinná manufaktura.

Pod touto značkou jsou tvořena mýdla s unikátním designem a luxusním složením, dodávané v originálním balení a vyráběné v malých limitovaných sériích.

Pro ruční výrobu přírodních mýdel jsou používané jak tradiční, tak vzácné rostlinné oleje a másla. Mýdla jsou voněna výhradně éterickými oleji anebo voní přirozeně po olejích v jejich složení. Jako pečující komponenty jsou přidávané také různé druhy jílů, uhlí a prášků, hedvábí, rostlinná nebo živočišná mléka a další suroviny. V případě použití palmového tuku se jedná o organický palmový tuk z ekologicky kontrolovaného zemědělství. Mýdla jsou barvena minerálními pigmenty a oxidy.

Při výrobě mýdel nejsou použité syntetické vůně (tzv. vonné oleje), tenzidy, silikony, parabeny či jiné zdraví škodlivé složky.

Veškeré používané suroviny mají bezpečnostní listy a jsou určené k výrobě kosmetiky.

Sama zakladatelka firmy, Anastázie Krasilnikova, říká, že anglicky mluvicí mydláři píšou, že jedí, dýchají a sní o mýdle (eat, breathe and sleep soap), s čímž se ztotožňuje. Zbožňuje výrobu mýdla a vše co je s ní spojeno, neustále se učí, jak čtením nejnovějších dostupných vědeckých materiálů nebo zajímavých článků o mýdlových experimentech kolegů z celého světa, tak účastí na mezinárodní soutěži Soap Challenge Club (kterou dokonce jednou vyhrála) anebo také v mydlářské škole jedné z nejlepších designérek mýdla Tatsiany Serko (Creative Soap by Steso).

Anastázie pochází z Ruska a žije v Praze již 12 let.

Nádherné jsou i vánoční limitky, které můžete v obchůdku koupit ve variantě solných kamenů. Tyto a mnoho dalších si můžete koupit ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení