VYKUŘOVÁNÍ mosazná vykuřovací miska / kadidelnice Květ Života

Vykuřovací miska / kadidelnice je vyrobena z mosazi a je ozdobena motivem květu života. Je vhodná k pálení všech druhů vykuřovadel, bylin, vonných dřev a vykuřovacích směsí.

Posvátný symbol Květ života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře.

Rozměr: 6 x 5,5 cm

Můžeme doručit do:
27.9.2023
Skladem (2 ks)
Kód: 21433
439 Kč
42386 mani bhadra kvet zivota mosazna vykurovaci miska 6 x 5 5 cm
Novinka

Vykuřovací miska se používá především k vykuřování na uhlíku - bylin, vonných dřev, pryskyřic a vykuřovacích směsí.

Jak používat vykuřovací misku?

Na mřížku položte uhlík a zapalte ho. Na zapálený uhlík přidejte své oblíbené vykuřovadlo, nebo vykuřovací směs. Pod ni doporučujeme umístit slídovou destičku, aby se směs nepřepalovala.

Misku se zapáleným uhlíkem nenechávejte bez dozoru a v dosahu dětí!

Symbol Květ života:

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Posvátný symbol Květu života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě ať už v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru a času a jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

Květ života je jedním ze symbolů, které provází historii lidstva od pradávných dob. Objevuje se v různých epochách a podobách, je vždy na čas zapomenut a následně znovu objeven. Jeho význam je ale ve všech variantách podobný. Květ života je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života tak, jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Pro plné pochopení účinnosti a síly symbolu je třeba porozumět vnitřní rezonanci a vibracím, které obsahuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: