BIORYTHME V Cukrárně, přírodní BEZsodý deodorant, náhradní náplň

Máte deodoranty od Biorythme vyzkoušené - nebo dokonce už máte doma prázdný obal od velkého (30 g) deoše? A nechcete domů další zbytečný plast? Pak bude "nahatá" náhradní náplň ideální!

 

Můžeme doručit do:
1.2.2021
Skladem
Kód: 7142
Značka: BIORYTHME
259 Kč

Nahatá? Ano, nahatá! Deoš je dodáván bez plastu a je určen ke "vsazení" do 30g obalu od vypotřebovaného deodorantu Nahatá?

Ano, nahatá! Deoš je dodáván bez plastu a je určen ke "vsazení" do 30g obalu od vypotřebovaného deodorantu. Jak nahatý deoš vypadá? Deodorant je dodáván pouze v recy papíře jako tuhý "stick"

Jak na to? Nahatý deodorant se dá jednoduše nasadit do vysouvacího mechanismu již vypotřebovaného obalu od našich 30g deodorantů (video návod níže)

Hmotnost 25 - 28 g

 

"Naháči" jsou oproti standardním 30g deodorantům levnější o 10 Kč - proč ne o více?

bio Výroba jednoho "nahatého" deodorantu zabere o 30 % více času než výroba jeho "baleného" protějšku (narozdíl od něho se musí "naháč" ručně vyšroubovat z tuby, kterou používáme jako formu - pak se ještě musí zabalit do ručně vyráběných pytlíčků... fotky z výroby najdete v galerii výše).

bio Není tajemstvím, že na rukodělných výrobcích není nejdražší materiál (a obaly), ale právě poctivá práce živých lidí. Protože jsou naše ruce výrobou "naháčů" zaměstnány mnohem více než "nenaháčů", tyto náplně by měly stát ještě více než standardní deoše.

bio Výrobu a prodej nebalené varianty chápeme jako pomoc přírodě a redukci obalového materiálu. A hlavně jako společný projekt nás všech - Anet a Jenny z Biorythme a všech našich zákazníků. Vy jako zákazníci utratíte možná více peněz, než byste čekali a my jako výrobkyně nevyděláme tolik, kolik bychom měly - kdo na tom ale vydělá, to je příroda a neziskovka, kterou společně podporujeme. A to za to stojí...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: