AROMA ATELIÉR inhalační tyčinka Ikigai - radost

Směs éterických olejů Ikigai - radost má 100% přírodní původ. Je vytvořena z pečlivě vybraných BIO éterických olejů a absolue. Použité éterické oleje jsou certifikovány BIO, klasifikovány jako přírodní aroma a HEBBD (botanicky a biochemicky definovaný éterický olej). Absolue se získává extrakcí pomocí rozpouštědla potravinářské kvality z květů. Směs příznivě působí na psychiku. Zklidňuje a vyrovnává emoce.

Můžeme doručit do:
9.10.2023
Skladem (3 ks)
Kód: 52321
Značka: AROMA ATELIÉR
160 Kč

Co je to japonské ikigai - 生き甲斐? Japonští vědci jej překládají jako víru v to, že váš život má smysl. Jinými slovy je to váš důvod vstát ráno z postele. Nejkrásnější na ikigai je to, že ikigai může nalézt každý z nás. Vůně Ikigai inspirovaná životní vášní v sobě nese odkaz českého národního stromu lípy a radost je vyjádřena citrusy. 

„Ikigai je japonský koncept o hledání radosti a smyslu života. Skládá se ze slov "iki"(žít) a "gai"(smysl). Ikigai je pro mne o alchymii šťastných pocitů, které jsem pro vás zachytila ve vůni. Vytvořte si váš osobní parfém s použitím směsi nebo použijte inhalační tyčinku k meditaci."
— Kateřina Kloudová, aromaterapeutka a parfumérka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: