ANGRY BEARDS velká sada péče o vousy Christopher the Traveller / CEO

Chceš vousům pořádně dopřát a zároveň testnout essential výrobky na vousy? Hledáš top dárek pro svoje zvíře nebo vousatýho kámoše? Tahle sada je splněným snem každýho beardomila. Šampon, olej Christopher the Traveller, balzám Steve the CEO a vosk, vše v dárkovým plechovým boxu.

 

Můžeme doručit do:
1.12.2021
Skladem
Kód: 9062
Značka: ANGRY BEARDS
1 269 Kč
CEO1
vyrobeno v ČR

V týhle sadě najdeš must-have arzenál engrybírdích výrobků na vousy, který pro základní pěstění bírdu využije každý vousáč. Hlavní funkcí oleje je vousy a kůži vyživovat, aby tlama nesvěděla a všechno zdravě rostlo. Podobně fachá i balzám, ale díky příměsi vosků pěstěnou chloubu ochrání i v nehostinných podmínkách. Samotný vosk je styling king, se kterým stáhneš plnovous do šejpu. A šampon je snad jasnej všem, kdo se někdy s vousama pokoušeli vylízat pekáč. Ať už plánuješ udělat radost vousatýmu kámošovi nebo si radost děláš sobě, tímhle vymazleným darem zaboduješ.

Stručně a rychle ti povíme, jak se na lopatu sedá, komplet návod pak najdeš u jednotlivých výrobků.

Olej: Olej používej na navlhčený vousy a kůži 1–2krát denně. Nastav dlaň a pipetou si do ní kápni 3–6 kapek. Rukama olej do vousu zapracuj až po bradu. Není to raketová věda, jednoduše si promni celý beard a prstama lehce namasíruj kůži. Pro maximální účinek si vousy po aplikaci ještě vykartáčuj.

Balzám: Vyškrábni prstem potřebný množství balzámu v závislosti na délce vousů. Třením ho v dlaních rozehřej a rovnoměrně nanes na vousy i knír. Prsty si vousy i kůži promasíruj, ať se balzám dostane fakt všude. Doporučujeme balzám hlavně ven. Klidně aplikuj 1–2krát denně nebo podle potřeby, nejsou to antibiotika.

Vosk: Čistě funkční záležitost, která ti pomůže zkrotit neposedný vousiska. Můžeš ho aplikovat sólo, stačí vyhrábnout a zahřát třením v dlaních. Druhou variantou je obohatit voskem balzám pro silnější styling, ale vždycky ho přidávej až na dlani a s balzámem pořádně rozetři a zahřej.

Šampon: Dej si do dlaně množství podle bírdu, a lehce napěň. Nanes šampon na vousy až ke kůži a prstama vymasíruj. Pak už jen spláchni vlažnou vodou. Vytunili jsme složení, aby bylo co nejšetrnější, takže s klidným svědomím můžeš šampon používat kdykoliv je potřeba, ale normálně stačí jednou za 2–3 dny.

Na blogu jsme ti celou rutinu rozepsali v článku Vousáčův den.


* Poctivý český výrobek
* Upravené a vyživené vousy
* Kompletní vous-péče v jednom
* Velká sada pro velký chlapy s velkým vousem
* Luxusní černobílá plechová kazetaTy nejoblíbenější výrobky a zasazené do luxusního designového plechu. Sada obsahuje vše pro kompletní péči o vousy - olejíček, balzám, vosk i šampon. Velký olej 30 ml a velký balm 50 ml balení.

Do bytelnýho plechovýho boxu jsme narvali všechno, co pořádnej bírd potřebuje. U oleje a balzámu si můžeš vybrat ze dvou kombinací, ale chybu neuděláš ani s jednou:

Olej Christopher the Traveller (lehčí legendární vůně)
Balzám Steve the CEO (tvrdší balzám s luxusní kořenitou vůní úspěchu)

Olej Jack Saloon (signature vůně)
Balzám Carl Smooth (měkký balzám s vůní mandlovýho másla a vzácných dřev)

Šampon na vousy: 1 tuba 250 ML (složení viz Šampon na vousy)

Beard Oil: 1 flaška 30 ML (složení viz Beard Oil).

Balzám na vousy: 1 dóza 50 ML (složení viz Steve the CEO nebo Carl Smooth)

Vosk na vousy: 1 dóza 30 ML (složení viz Beard Wax)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: